مقالات علمی آموزشی

برای نمایش مقالات علمی آموزشی لطفا عضو سایت شوید. 

نخستین کنفرانس مدیریت تبلیغات دانشگاه تهران خردادماه

نخستین کنفرانس مدیریت تبلیغات دانشگاه تهران خردادماه
 علی اکبر فرهنگی چهره ماندگار کشور در عرصه رسانه صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری گفت: تبلیغات دو هدف بزرگ اطلاع رسانی و اثرگذاری بر دیگران را دنبال می کند.

وی افزود: تمامی صاحب نظران و فعالان عرصه تبلیغات می توانند تا 10 اردیبهشت ماه سال آینده مقالات خود را برای دبیرخانه این کنفرانس ارسال کنند و زمان پایان داوری درباره آثار ارسالی نیز روز 20 اردیبهشت ماه خواهد بود.

این استاد دانشگاه همچنین خاطرنشان کرد: آخرین فرصت ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه های آموزشی یا تجربیات عملی نیز اول اردیبهشت ماه 94 خواهد بود.

بررسی و ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه مدیریت تبلیغات؛ ایجاد بستر هم اندیشی و هم افزایی میان پژوهشگران فعال در حوزه تبلیغات و بازاریابی؛ آسیب شناسی مدیریت تبلیغات در سازمان های دولتی و خصوصی، همچنین ایجاد بستری برای هم سویی و هم افزایی میان مراکز علمی-دانشگاهی و آژانس های تبلیغاتی از مهم ترین اهداف اولین کنفرانس مدیریت تبلیغات اعلام شده است.

علاقه مندان به حضور در این کنفرانس می توانند آثار خود را در محورهایی مانند تبلیغات غیر انتفاعی؛ بودجه ریزی تبلیغات؛ تبلیغات الکترونیک؛ تبلیغات و رسانه؛ تبلیغات مکتوب/چاپی؛ تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ... تا 10 اردیبهشت سال آینده برای دبیرخانه این کنفرانس ارسال کنند.

فرهنگی در بخشی از این نشست با بیان اینکه پیشتر آژانس های تبلیغاتی ارتباط کمی با مراکز علمی داشتند، اظهار کرد: دانشکده مدیریت دانشگاه تهران علاقه مند است پای فعالان عرصه تبلیغات به دانشگاه باز شود تا هم از تجربه عملی آنها بهره ببریم و هم آنها از تجارب علمی و نظری ما بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه صنعت و تبلیغات پا به پای یکدیگر رشد خواهند کرد، گفت: پیشتر دانشگاه ارتباط کمی با آژانس های تبلیغاتی را احساس می کرد و در دنیای آکادمیک خود محبوس بود؛ فعالین عرصه تبلیغات نیز دانشگاهیان را رویاپرداز تصور می کردند؛ ولی هر اندازه در سال های اخیر شرایط بازار سخت تر شد، ارتباط بین دانشگاه و فعالین تبلیغات نیز بیشتر شد.

مسعود کیماسی دبیر علمی این کنفرانس نیز بر نقش و جایگاه شرکت های تحقیقات بازار در تبلیغات تاکید کرد و گفت: از سازمان های بزرگ دولتی و شرکت های خصوصی بزرگ و اعضای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران برای حضور در اولین کنفرانس مدیریت دانشگاه تهران دعوت شده است.

در پایان این نشست خبری از سایت کنفرانس مدیریت به نشانی www.adsconference.com نیز رونمایی شد.

دبیرخانه همایش
تهران . پل گیشا (نصر)
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
تلفن: 88220719 - 88220536 - 88220537
دورنگار:22874489
پست الکترونیک
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ارسال مقاله
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

افراد آنلاین

ما 69 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تا همایش

با انتخاب خدمات رایگان تا همایش میتوانید برگزاری همایش خود رو با کمترین هزینه و کیفیتی عالی به ما بسپارید.
تا همایش کنار شما خواهیم بود.

فرم ورود کاربران

تماس با ما

تلفن: 14-88146512
فکس: 88146509

همراه: 9121090125

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مدیریت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Scroll to top